Останні відгуки

  • Чудовий мультик для всієї сімї. До того ж цого можна дивтися і без перегляду попередніх частин.
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:колись ходила на роликах кататись, також там є лазергтаг, і картинг) можна класно провести час друзями
    більше 7 років тому
  • Сподобалось: дана хінкальня донедавна знаходилась в приміщенні Арсену, що на Чорновола, коли вела малого на з...
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:ну дуууже великий вибір карамельних виробів, на любий смак, в вигляді тваринок, сердечок і т д , ціни доступні)
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:дууже гарне мило ручної роботи і пахне смачно, можна купляти на подаруночки)
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:часто прикупляю тут гель лаки,і різні штучки для нігтів, є карточки постійних клієнтів зі знижками)
    більше 7 років тому
  • Сподобалось:Інтер‘єр на -1 поверсі, неначе у якійсь печері, але з позитивної точки зору. Караоке за доступною ...
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:непоганий торговий центр,  всередині і продуктовий є -сілько і багато інших корисних магазинів)
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:тут ти знайдеш все і навіть більше)) все, що душа забажає, за дуже хорошими цінами)
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:швидке обслуговування, великий вибір напоїв, смачне пиво)ціни невисокі
    більше 7 років тому
  • Сам перегляд фільму був досить смішний і приємний, але це одназначно фільм лише на один раз, після перегляду якого ти можеш і не згадати біьше про нього
    більше 7 років тому
  • Фільм цей мені зовсім не сподобався, він затягнутий і нецікавий, також, дуже нереалістичний
    більше 7 років тому
  • Загальне враження: досить такий цікавий заклад, з класним інтер*єром, смачні страви, доступні ціни)
    більше 7 років тому